Koszt odczytu

Koszty dowodów

koszty dowodów

Koszty odczytu telefonu zależą od zakresu wykonanych czynności.
ekstrakcja fizyczna
Odczyt telefonu w ekstrakcji fizycznej  – 1200 zł

ekstrakcja logiczna

Odczyt telefonu w ekstrakcji logicznej  – 1000 zł

Analiza materiału pod kątem ustalonego wyróżnika (nr. telefonu, daty) – 200 zł za jeden wyróżnik.
usuwanie blokady
Usuwanie blokady telefonu – 600 zł

Opinia biegłego sądowego dotycząca badanego telefonu 600 zł

Przebieg procedury odczytu:

  1. Na wstępie należy podjąć kontakt telefoniczny z numerem 501-159-903 i podać nazwę i model telefonu. Model telefonu jest do odczytu w „ustawieniach” lub czasami znajduje się na tylnej ścianie telefonu. Na podstawie otrzymanych informacji sprawdzamy możliwości systemu UFED 4PC dla konkretnego modelu telefonu.
  2. W przypadku pozytywnych wstępnych informacji co do możliwości odczytu należy telefon dostarczyć do siedziby Euro-Soft. Można to wykonać odwiedzając nas lub przesyłając telefon pocztą. Na tym etapie należy podać ilość przewidzianych wyróżników w raporcie końcowym. Należy także określić czy jest wymagana prywatna opinia biegłego sądowego.
  3. Raport jest wykonywany w okresie ok. 2-4 dni. Opracowany materiał jest przesyłany pocztą za pobraniem w postaci plików PDF umieszczonych na pendrive.

Koszt odczytu

Powyżej prezentowany jest przykładowy wykaz pozyskanych informacji z telefonu w trakcie ekstrakcji fizycznej.  Czerwone cyfry w nawiasach informują nas o ilości odzyskanych informacji skasowanych.

tel. 501-159-903

e-mail     [email protected]

Koszty dowodów

Odczyt skasowanych sms

Możliwość komentowania została wyłączona.